Logo osobni pribehyy

 

’’Paní Jiřině zemřela babička, velmi citově blízká osoba, na zhoubný nádor. Sloužila jí dlouho až do smrti a po její smrti se nemohla zbavit pocitu, že také onemocní zhoubným nádorem. S tímto problémem přišla do mojí praxe. Nabídla jsem jí ošetření kraniosakrální osteopatií, která řeší uvolňování takzvaných somatoemocionálních cyst. Moc této metodě nevěřila, ale protože nikde nenašla jinou pomoc, přijala tuto možnost s tím, že buď bude fungovata nebo ne. Po 2 ošetřeních kraniosakrální osteopatií jí pocit, že onemocní zhoubným nádorem "tzv. kancerofobie" úplně opustil a tento stav jí vydržel až doposud.

’’Pan Pavel  již dávno před léty z důvodu nezdařené operace oka přišel  o zrak  pravého oka. Za několik let na druhém oku  lékaři  stanovili  diagnózu diagnózu - makulární  degenerace s  výhledem  postupné ztráty zraku i na druhém oku. Pan Pavel musel  prodat auto i garáž, musel odevzdat řidičský průkaz. Se svým  problémem  svěřil v mojí  praxi. Na  začátku  záchrany zraku byla detoxikace střev a jater. Následně doplnil pokyny  kde důsledně, zhubl tak o 11 kg. Následovaly harmonizace přístroji firmy Vitatec určené právě na problém makulární degenerace. Po 6 sezeních vždy s odstupem 1 týdne se stav zraku výrazně zlepšil subjektivně i dle objektivních lékařských nálezů. Na konci příběhu si pan Pavel  zakoupil nové auto značky Peugeot a přijel se mi s ním pochlubit. Zrak mu slouží do současnosti, letos slavil 80 let. 

’’Paní Věra trpěla před 4-mi lety chronickou únavou, skončila na nemocenské, nevyšla schody do 1.patra - dostala od lékařů diagnózu chronický únavový syndrom. Příčinou která byla diagnostikována na přístrojích, byla snížená buněčná imunita a v důsledku toho aktivace herpetických virů. Po roce opakovaných harmonizací za současného užívání prostředků na podporu imunity se její stav výrazně zlepšil. Přesto dochází pravidelně  každé 4 týdny na harmonizace na přístrojích firmy Vitatec, které jí pomáhají udržet stabilizovaný zdravotní stav. 

’’Pan Poláček, přišel do mé praxe s oteklou rukou fialové barvy-zbarvení se táhlo do oblasti břicha až na holenní kost. Nikdo z lékařské obce mu nebyl schopen říct, co má za problém, všechny provedené testy byly negativní. Po návštěvě v mé praxi byly provedeny krevní testy na onemocnění borreliemi, hodnoty byly výrazné v IgM i IgG řadě a odpovídaly chronickému stádiu borreliózy. Byly nasazeny antibiotika na 21 dní a pak následovala detoxikace bylinnými prostředky. V současné době je pan Poláček bez obtíží. 

 

’’Paní Věra přišla do mojí praxe se stavem chronické únavy, bolesti hlavy, kloubů a svalů. Neudržela ve vzpřímené poloze oblast krku ani beder. Musela tak nosit korzet. Ve zprávách od lékařů měla napsáno, že u ní proběhla borrelióza, kterou přeléčili a v současné době trpí stavy deprese. Na přístroji Globaldiagnostic jsem naměřila vysoké procento neurotropních virů a na základě jejího klinického stavu jsem jí poslal na vyštření k neurologovi do Prahy. V Praze lékař stanovil diagnózu Sclerosis multiplex RS roztroušená skleróza a zahájili účinou léčbu. Paní Věra užívá též přírodní prostředky na zmírnění progrese tohoto onemocnění. V současné době se nachází ve stabilizovaném stavu.

 

’’Paní Zdenka přišla s blokádou v oblasti bederní páteře a se zánětem sedacího nervu - již po první ošetření došlo k výraznému zlepšení a to díky harmonizaci na přístrojích firmy Vitatec, kraniosakrální osteopatií a reflexní technikou. Podpořeno vitamíny a minerály.