Logo diagnostika

„Existují tisíce nemocí, ale jen jedno zdraví.“ – Karl Ludwig Borne
„Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.“ – Arthur Schopenhauer

  Před zahájením samotné terapie se stav Vašeho těla analyzuje pomocí diagnostického zařízení GLOBAL DIAGNOSTIC od švýcarské firmy, kde se tento přístroj běžně používá v nemocnicích. Ten má za úkol zjistit výskyt patogenních organismů v těle, jako jsou plísně, viry, bakterie a paraziti, které lze následně pomocí frekvenční terapieoslabit zničit a tím i odstranit způsobené nemoci.

diagnostika 3

JAK DIAGNOSTIKA FUNGUJE ?

 Zdravé buňky, orgány a tkáně mají svou vlnovou délku, která je odlišná od těch škodlivých. Diagnostický přístroj detekuje frekvence vysílané těmito škodlivými mikroorganismy a parazity v těle a to v rozsahu 1 kHz až 999 kHz. Po zjištění Vašeho aktuálního stavu a kondice je pak navrhována terapie. Měření je pro lidský organismus neškodné a bez vedlejších účinků. Samotná harmonizace má pak za úkol nalezené mikroorganismy oslabit a zničit a pomoci tak přirozené funkci našeho imunitního systému. 

diagnostika 4 

 PRINCIP HARMONIZACE

Pomocí generátoru se do těla vysílají opačné frekvence, než vysílají škodlivé mikroorganismy a tím dojde k rozkmitání jejich buněčných stěn a jejich rozpadu. Harmonizace je zcela bezkontaktní, nezanechává tak na těle žádné stopy ani není nepříjemná. Po samotné harmonizace pak dochází k silné detoxikaci rozkládaných parazitů, čímž se v těle dočasně zvyšuje intenzita vyplavování toxinů a kyselin. Několik dní po harmonizace pak může docházet k bolesti v krku, průjmům a celkově vyšší frekvenci vylučování tekutin z těla. Po terapii se na vyrovnání živin v těle doporučuje specifický jídelníček, který je třeba dodržovat. Výsledkem je pak zdravé tělo bez skrytých neduhů. Mikroorganismy v našem těle jsou také častou příčinou nejen chronických bolestí či svědění, ale i depresí, únav a různých alergií.

           TATO HARMONIZACE JE BĚŽNÁ V NĚMECKU A ŠVÝCARSKU

 

POSTUP HARMONIZACE

Před samotnou harmonizací je provedeno diagnostické meření přístrojem které je provedeno v sedě. Toto měření trvá zhruba 10 minut Po změření přístrojem GLOBAL DIAGNOSTC má klient před sebou na obrazovce uvedeny zjištené a naměřené hodnoty mikroorganismů ale i toxikologické a fyziologické záteže organismu. Ná základě tohoto měření je do přístoje naprogramována samotná léčba v podobě frekvenčních vzorců. Tyto vzorce byly na základě dlouhodobých výzkumů vyvinuty přednimy fyziky a s úspěchem se využívají při samotné harmonizaci. Samotná harmonizace která následuje po diagnostickém měření je závislá na zjištěných zátěžích a trvá zhruba hodinu.